TOUR SALON w Poznaniu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

logo tour salon 2014 male
W dniach 23-25 października Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej prezentowała atrakcje turystyczne i zasoby naturalne naszego regionu na Międzynarodowych Targach Poznańskich TOUR SALON w Poznaniu. Promocja na targach w Poznaniu to jeden z elementów realizowanego przez LGD Ziemi Sandomierskiej wraz z LGD Lider Zielonej Wielkopolski, projektu współpracy AKTIN 5 „Aktywność i integracja na 5 – turystyka, gospodarka, kultura, młodzież, samorząd!”.

Nasze małe, ale kolorowe i przyciągające wzrok stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zwiedzający otrzymywali materiały promocyjne i informacyjne o ziemi sandomierski oraz mogli skosztować naszych produktów lokalnych – jabłek i naturalnych soków jabłkowych.

Na stoisku prezentowaliśmy również ofertę Sandomierskiego Szlaku Jabłkowego, Szlaku Przygody oraz ofertę noclegową gospodarstw agroturystycznych naszego regionu.

W trakcie targów można było również uczestniczyć w konferencjach, warsztatach i spotkaniach dotyczących rozwoju turystyki, a szczególności bardzo obecnie popularnej turystyki kulinarnej.

Nie obyło się również bez wizyty na targach gości specjalnych: Martyny Wojciechowskiej, Piotra Kraśko, Jarosława Kreta oraz fotografa Jacka Boneckiego, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z odbytych podróży.

{gallery}toursalon{/gallery}

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

Ankiety

LOGO LGDZS

Oceń Nas

 

Oceń skuteczność promocji i aktywizacji

Dziękujęmy za wypełnienie ankiet

 

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”