Umowa na realizację projektu współpracy podpisana

Ocena użytkowników:  / 0

logo kp10 lipca 2018 roku podpisaliśmy umowę na realizację projektu współpracy pn: "Kreator Przedsiębiorczości". Będzie to projekt realizowany przez 20 Lokalnych Grup Działania z Polski i jedna ze Słowacji. W ramach projektu utworzymy Lokalne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, w którym przedsiębiorcy i osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej będą mogły skorzystać z usług doradczych: finansowo - księgowych, prawnych i marketingowych. Zorganizowane zostaną szkolenia i wizyty studyjne dla przedsiębiorców na teren partnerskich LGD, które pozwolą zdobyć wiedzę i zapoznać się ze specyfiką prowadzenia działalności w innych regionach Polski.

Czytaj więcej...

XXIII Wojewódzkie Święto Pomidora w Dwikozach

Ocena użytkowników:  / 0

03 gmina DwikozyZapraszamy na XXIII edycję Wojewódzkiego Święta Pomidora, które jak co roku odbędzie się w Dwikozach w najbliższą niedzielę 8 lipca 2018 r.. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas i Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek. Szczegółowe informacje na plakacie.

Czytaj więcej...

Biesiada Świętojańska we Włostowie

Ocena użytkowników:  / 0

5Zapraszamy na XVII Biesiadę Świętojańską, która odbędzie się 24 czerwca (niedziela) na Stadionie we Włostowie, Gmina Lipnik. Organizatorzy: Wójt Gminy Lipnik, Rada Gminy Lipnik, Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie.

Szczegółowe informacje na plakatach.

Czytaj więcej...

Pierogarnia 2018

Ocena użytkowników:  / 0

pierogarnia317 czerwca 2018 r. Łoniów po raz jedenasty stał się pierogową stolicą województwa świętokrzyskiego, a to za sprawą zorganizowanego „Festynu rekreacyjno – kulturalnego PIEROGARNIA 2018”, na które zaprosiło Stowarzyszenie Aktywnej Społeczności w Świniarach, Wójt Gminy Łoniów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie.

Pierogi na słodko, na kwaśno, pieczone, smażone… w sumie ponad 12 tysięcy rozmaitych pierogów czekało na smakoszy tego wybornego dania przygotowanego przez gospodynie z 14 sołectw.

Czytaj więcej...

Pierogarnia 2018

Ocena użytkowników:  / 0

loniowWójt Gminy Łoniów, Zarząd Gminny PSL w Łoniowie, Stowarzyszenie Aktywnej Społeczności w Świniarach, Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie ZAPRASZAJĄ NA Odsłonięcie i poświęcenie tablicy, Piknik Ludowy, Festyn rekreacyjno-kulturalny ” PIEROGARNIA 2018″, który odbędzie się 17 czerwca 2018 r. (niedziela).

Czytaj więcej...

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

Ankiety

LOGO LGDZS

Oceń Nas

 

Oceń skuteczność promocji i aktywizacji

Dziękujęmy za wypełnienie ankiet

 

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Linki

SIR

min

arimr

logo sbrr jpg

logotypKSOW

lgdsiec

sando-promo

Statystyki

Ilość odsłon:
1459735

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”