Podwórkowe muzykowanie w wielkopolsce

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

DSC 098513 lipca w Krzykosach w woj. Wielkopolskim pod hasłem „Podwórkowe muzykowanie” odbyły się XI Wielkopolskie Spotkania Kapel Podwórkowych. Podczas imprezy gościnnie wystąpiły zespoły z terenu Lokalnej Grupy Działania Ziemi Sandomierskiej. Swój dorobek artystyczny zaprezentował zespół „POWIŚLANIE” z Koprzywnicy oraz zespoły „ZAWICHOST” i „LINOWIANKI” z Gminy Zawichost. Prezentacja zespołów i pobyt grupy w Wielkopolsce możliwy był dzięki realizowanemu przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Sandomierskiej i Lokalną Grupę Działania „Lider Zielonej Wielkopolski” projektowi współpracy pod nazwą „Aktywność i integracja na 5 – kultura, turystyka, gospodarka, samorząd, młodzież! AKTIN5”.

{gallery}kapele{/gallery}

 

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

Ankiety

LOGO LGDZS

Oceń Nas

 

Oceń skuteczność promocji i aktywizacji

Dziękujęmy za wypełnienie ankiet

 

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”