Producenci rolni z wizytą w Wielkopolsce

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

logo wspolpracaW dniach 27 29 marca 2014 roku grupa producentów rolnych z terenu działania LGD Ziemi Sandomierskiej uczestniczyła w wizycie studyjnej w Wielkopolsce. Wizyta ta odbywała się w ramach realizowanego projektu współpracy AKTIN 5 „Aktywność i integracja na 5 – turystyka, gospodarka, kultura, młodzież, samorząd!”. Projekt realizowany jest przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Sandomierskiej wraz z Lokalną Grupą Działania Lider Zielonej Wielkopolski ze Środy Wielkopolskiej.

W ramach wizyty odbyły się spotkania z władzami samorządowymi, z producentami rolnymi oraz z przedstawicielami grup producenckich. Podczas spotkań mogliśmy zapoznać się ze specyfiką rolnictwa wielkopolski oraz kierunkami rozwoju rolnictwa na terenie działania LGD Lider Zielonej Wielkopolski.

Zwiedziliśmy gospodarstwo mleczarskie w gminie Brodnica, fermę jaj kurzych, grupę producencką warzywną w Trzebisławkach oraz gospodarstwo rolne i grupę producencką w Henrykowie. Mogliśmy również spotkać się z producentami rolnymi i zwiedzić gospodarstwo agroturystyczne w Młodzikowie.

{gallery}LGD ZS producenci rolni{/gallery}

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

Ankiety

LOGO LGDZS

Oceń Nas

 

Oceń skuteczność promocji i aktywizacji

Dziękujęmy za wypełnienie ankiet

 

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”