Konsultacje społeczne

Analiza SWOT obszaru LGD Ziemi Sandomierskiej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Logo LGD lsrW wyniku przeprowadzonych w każdej gminie warsztatów z udziałem społeczności lokalnej, opracowana została Analiza SWOT dla całego obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju. Zachęcmy wszystkich do zapoznania się z dokumentem i przesłania ewentualnych uwag czy propozycji.

Analiza SWOT obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju

Zachęcamy również do zgłaszania propozycji projektów jakie mogłyby być zrealizowane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju ze środków PROW 2014-2020. Wstępny opis projektu prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@lgd-sandomierz.eu lub dostarczyć do biura LGD Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu przy ul. Ożarowskiej 1A.

Karta projektu (do pobrania)

logotypy ue

 

analiza swot

 

analiza swot2

 

 

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

Ankiety

LOGO LGDZS

Oceń Nas

 

Oceń skuteczność promocji i aktywizacji

Dziękujęmy za wypełnienie ankiet

 

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”