Trasy NORDIC WALKING na terenie działania LGD Ziemi Sandomierskiej  -  Klimontów, Samborzec

Kolejny bonus dla LGD Ziemi Sandomierskiej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

LOGO LGDZSLokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej już po raz drugi otrzyma dodatkowe środki na realizację LSR. Bonus otrzymają lokalne grupy działania za sprawną i skuteczną realizacją Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach PROW 2014-2020. Budżet zostanie zwiększony o kwotę 790 tys. zł.

Przyznanie LGD dodatkowych środków na realizację zadań wymaga wprowadzenia zmian do Lokalnej Strategii Rozwoju. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców naszego obszaru o wypełnienie ankiety, która pomoże prawidłowo zdiagnozować potrzeby naszego obszaru i zaktualizować LSR.

ANKIETA 

 

LGD zobliogowana jest do przeznaczenia co najmniej 50% środków z bonusa na operacje zwiazane z tworzeniem miejsc pracy. 

Podpisanie ankesów do umowy ramowej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego planowane jest na kwiecień 2020 roku i po podpisaniu ankesu będziemy mogli ogłaszać nabory wniosków zgodnie ze zmienioną LSR.

 

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Linki

sir

min

arimr

logo sbrr jpg

logotypKSOW

lgdsiec

zs

Statystyki

Ilość odsłon:
2103907

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”