W dniu 23 czerwca 2026 r. w Willa Wojtasówka w Obrazowie odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej. Podczas obrad przedstawiono sprawozdanie z działalności Zarządu oraz sprawozdanie finansowe za 2025 rok, a także sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2025 rok. Uczestnicy Walnego Zebrania jednogłośnie przyjęli uchwały dotyczące przyjęcia przedłożonych sprawozdań oraz jednogłośnie udzielili absolutorium dla Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
Podczas zebrania wybrano nowych członków Rady LGD ZS na kolejną kadencję, była to też okazja do wspólnego planowania dalszych działań na rzecz rozwoju naszego obszaru.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Walnego Zebrania za obecność i zaangażowanie
– Wasza aktywność i wsparcie są niezwykle cenne dla przyszłości LGD Ziemi Sandomierskiej.

















