Trasy NORDIC WALKING na terenie działania LGD Ziemi Sandomierskiej  -  Klimontów, Samborzec

Konkurs dla szkół podstawowych z obszaru LGD Ziemi Sandomierskiej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

logoLokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej realizuje projekt współpracy promujący działania ekologiczne pn. „EKOlogiczni Liderzy LGD". Projekt realizowany jest przez 5 lokalnych grup działania z terenu województwa świętokrzyskiego. W ramach projektu organizujemy konkurs plastyczny szkół podstawowych z terenu LGD Ziemi Sandomierskiej, mający na celu edukację, promocję i wsparcie innowacyjnych działań pozytywnie wpływających na ochronę środowiska oraz przeciwdziałającym zmianom klimatu. Szczegóły konkursu w regulaminie.

 

Przedmiotem konkursu dla szkół podstawowcyh jest opracowanie koncepcji i projektu gry planszowej dotyczącej ekologii i ochrony środowiska.

 

INFORMACJA O KONKURSIE NA ZAPROJEKTOWANIE GRY PLANSZOWEJ

LOGO LGDZSOrganizatorem konkursu jest Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej z siedzibą Łoniów 56, 27-670 Łoniów.

Konkurs skierowany jest do szkół podstawowych z obszaru LGD Ziemi Sandomierskiej. Konkurs organizowany jest w ramach projektu współpracy pn. „EKOlogiczni Liderzy LGD" realizowanego przez 5 lokalnych grup działania z województwa świętokrzyskiego w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji i projektu gry planszowej dotyczącej ekologii i ochrony środowiska.

Z jednej szkoły może być przesłany tylko jeden projekt konkursowy. Projekt gry może być wykonany dowolną techniką (rysunek, wyklejanka itp.), w formacie A3, płaskie bez elementów 3D. Opracowanie gry planszowej podlegający ocenie obejmuje: opracowanie planszy do gry, kostki i pionków oraz instrukcji gry. Szczegóły w Regulaminie.

Prace konkursowe należy składać do dnia 15.06.2022 r.
Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy złożyć lub wysłać w kopercie na poniższy adres: Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej, Łoniów 56, 27-670 Łoniów; z dopiskiem: „Konkurs ekologiczny na zaprojektowanie gry planszowej". W przypadku zgłoszeń pocztowych liczyć się będzie data stempla pocztowego.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 15.07.2022 r. Laureaci o wynikach konkursu zostaną powiadomieni przez Organizatora telefonicznie oraz drogą mailową.

Nagrodzone projekty gier planszowych (3 miejsca) zostaną wyprodukowane w ramach realizowanego projektu w ilości po 500 szt.

W ramach konkursu przewidziane są następujące nagrody:
1 miejsce Voucher w postaci karty podarunkowej do zrealizowania w sklepach przemysłowych typu: OBI, CASTORAMA, BRICOMARCHE na kwotę 2 500,00 zł
2 miejsce Voucher w postaci karty podarunkowej do zrealizowania w sklepach przemysłowych typu: OBI, CASTORAMA, BRICOMARCHE na kwotę 1 500,00 zł
3 miejsce Voucher w postaci karty podarunkowej do zrealizowania w sklepach przemysłowych typu: OBI, CASTORAMA, BRICOMARCHE na kwotę 1 000,00 zł

Dla wszystkich pozostałych uczestników nagrody pocieszenia - Voucher w postaci karty podarunkowej do zrealizowania w sklepach przemysłowych typu: OBI, CASTORAMA, BRICOMARCHE na kwotę 250,00 zł

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie www.lgd-sandomierz.eu

W razie pytań informacji udziela Agnieszka Szczucińska Dyrektor Biura LGD, tel. 795414754, e-mail: agnieszka@lgd-sandomierz.eu.

REGULAMIN KONKURSU - do pobrania

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania

 

ue         leader      prow

Projekt dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania 19 Wsparciedla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, Poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania

 

 

 

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Linki

sir

min

arimr

logo sbrr jpg

logotypKSOW

lgdsiec

zs

Statystyki

Ilość odsłon:
2524619

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”